Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Pub Quiz

  • 2019-07-11
  • Gdynia, Kandelabry Premium Pub
  • start godz. 0
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Drodzy PIWOSZE!

Specjalnie dla Was nowa forma rozrywki w Waszym ulubionym Pubie Kandelabry!

PubQuiz to rewelacyjny pomysł na urozmaicenie wieczoru. Wyskoczcie razem ze znajomymi do Kandelabrówli i rozkoszujcie się doskonałą rozrywką, dzięki której sprawdzicie swoją wiedzę, poszerzycie horyzonty i poczujecie ducha rywalizacji. Zapewni Wam to nie zapomniane emocje oraz wspaniałą zabawę!


Quiz - co to takiego?

Quiz to forma rozrywki intelektualnej, której celem jest zmierzenie się z pytaniami z wielu dziedzin, takich jak: sport, muzyka, historia, sztuka czy kino. Gra przeznaczona jest dla Uczestników podzielonych na Drużyny, bądź indywidualnych. Polega na udzielaniu odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzącego w formie pisemnej, na specjalnie przygotowanych arkuszach odpowiedzi. Pytania są podzielone na 5 kategorii, po 10 w każdej. Każda kategoria to odrębna "runda" po której następuje krótka chwila przerwy na uzupełnienie płynów i relacji towarzyskich. :)

Swoją formą Pub Quiz przypomina popularne teleturnieje, z tą różnicą, że tego nie musisz oglądać w telewizji, możesz wziąć w nim aktywny udział, niezależnie od wieku czy wykształcenia. Tutaj nie ma wstępnych eliminacji, są za to końcowe nagrody!

Regulamin na stronie ww.kandelabry.com
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję