Kalendarz wydarzeń

JAM SESSION BLUESOWE

Blues Club 10.12.2019

Reklama

Blues Club - Gdynia

Ocena: 5/5

Informacje o klubie

NazwaBlues Club
Adresul. Portowa 9
Strona wwwwww.bluesclub.pl
E-mailbluesclub@wp.pl


Koncerty

W Blues Clubie regularnie odbywają się koncerty bluesowe. Występują na nich zarówno światowe sławy, jak i lokalni wykonawcy. Na koncertach można usłyszeć najróżniejsze style jak np. Boogie Woogie, Rockabilly, czy też posłuchać brzmień z Delty Mississippi.
Jam sessions

We wtorki zapraszamy na bluesowe jam sessions. Natomiast w środy na "Jazz w Bluesie" czyli jazzowe jam sessions w Blues Clubie. W czasie jam sessions często można spotkać znanych muzyków bluesowych, jak i jazzowych, a jest to wymarzona okazja do zagrania razem z nimi. W czasie jam session może zagrać każdy i to sprawia, że są to wspaniałe wieczory.
Koncerty na DVD

Na specjalne okazje na dużym ekranie pokazujemy koncerty z DVDGazeta Wyborcza o otwarciu klubu:

"Wreszcie dobry, stary blues doczekał się swojej siedziby. W Gdyni od kilku miesięcy działa Blues Club z prawdziwego zdarzenia. Mimo że dla mnie Gdynia to terra incognita (może poza ulicą Świętojańską, której trudno nie znać), do Blues Clubu trafiłam bez problemu. Zgrabny, niekrzykliwy neonik nad wejściem zachęcająco miga w wieczornych ciemnościach.(...)"

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie


Najnowsze wydarzenia

JAM SESSION BLUESOWE

Blues Club 10.12.2019

JAM SESSION JAZZOWE

Blues Club 11.12.2019

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję